באופן שיגרתי ומול הלקוחות שלנו אנו מקבלים עשרות שאלות, רובן הגיוניות לנו ודורשות הסבר והדרכה. מתוך השאלות הרבות ריכזנו כאן את אלו החוזרות על עצמן והחשובות ביותר על מנת שתלמדו להכיר את הכרטיס הדיגיטלי שלנו. אז בואו לקבל תשובות לשאלות הנפוצות, ואם ישנן שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.. 

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא סוג של יישומון (אפליקציה) בעלת כתובת דף אינטרנט ייחודית מעוצבת ומותאמת לצפייה במכשירים ניידים. היישומון משמש ככרטיס ביקור לכל דבר, ונמצא על גבי המכשיר הנייד  במסך הבית כאפליקציה וניתן לשתפו ולשולחו לנמענים ולקבוצות באמצעות דוא"ל, SMS, WhatsApp, ממכשיר למכשיר ועוד אפשרויות נוספות. ישנו מידע נוסף ומקיף מאוד על הכרטיס ברחבי האתר שלנו.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא סוג של יישומון (אפליקציה) בעלת כתובת דף אינטרנט ייחודית מעוצבת ומותאמת לצפייה במכשירים ניידים. היישומון משמש ככרטיס ביקור לכל דבר, ונמצא על גבי המכשיר הנייד  במסך הבית כאפליקציה וניתן לשתפו ולשולחו לנמענים ולקבוצות באמצעות דוא"ל, SMS, WhatsApp, ממכשיר למכשיר ועוד אפשרויות נוספות. ישנו מידע נוסף ומקיף מאוד על הכרטיס ברחבי האתר שלנו.

כן. הכרטיסים שלנו נשלחים ללקוחות שלכם באמצעות כמה וכמה אפשרויות שליחה. מי שמקבל את הכרטיס יכול ע"י לחיצה בכפתור מיוחד ובקלות לשמור את הכרטיס ופרטי השולח כולל קישור לכרטיס אל רשימת אנשי הקשר שלו בנייד. פרטי השולח כולל הטלפונים, המייל, האתר והקישור לכרטיס מוטמעים בקובץ מיוחד. ההחלטה על שמירה לאנשי הקשר הנה ע"י מקבל הכרטיס.

עיצוב הכרטיס והפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים שלנו יוצר לך כרטיס ביקור דיגיטלי ייחודי ומותאם לכלל עיצובי הארגון או העסק. הכרטיס יראה כחלק בלתי נפרד מהעיצוב והמיתוג שלכם. עיצוב הכרטיס כמו כל מיזם אינטרנטי הנו למעשה נקודת הממשק הכי נמדדת ונראית בין המבקר לעסק. המשתמשים בכרטיס אינם מודעים להתנהלות הטכנולוגית והם חשופים בעיקר לחזית הגרפית, זו שתקבע בסופו של תהליך: נשאר ומבצע פעולה, או הולך לחפש מקום אחר. יש לנו מגוון כרטיסים בעיצובים שונים ומגוונים המשמשים בהצלחה רבה את לקוחותינו ומהווים חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף לכל כרטיס ביקור דיגיטלי אנו מוסיפים פתיח מעוצב אשר מוסיף נראות רעננה ומקורית.

מערך הכפתורים בחזית הכרטיס משמעותי מאוד למי שמגיע אליו או שומר אותו. תהליך בחירת הלחצנים / כפתורים הינו גמיש וניתן לשינוי בכל זמן בהתאם לצרכיך. כדאי מאוד להשתמש בכפתורים אשר להם ערך יחסי חשוב כמו חיוג בקליק, מסרון בקליק, ניווט מובנה בקליק, מייל בקליק,מעבר לאתר הבית ולרשתות החברתיות ועוד. המלצתנו היא להציב בחזית 6-8 כפתורים ראשיים  וכמובן להיעזר בכפתורים נוספים לטובת נושאים שיווקים, גלריות, סרטונים וכו'.

היתרונות של הכרטיס רבים: נשלח אוטומטית שאתה לא עונה ולא זמין או בממתינה..זמינות מיידית אצל הלקוחות/חברים שלך, עיצוב מותאם לעסק ולשפה הגראפית, טלפון בקליק אחד, העברת מסרונים מיידית, ניווט לבית העסק יצירת קשר דרך מייל או טופס / לידים קישור לאתר, לפייסבוק, לגלריה, לסרטון וידאו ועוד, האפליקציה אינה מצריכה התקנה, חדשנות ומקוריות, בידול העסק שלך מאחרים, שיתוף ושליחה מהירים ממכשיר למכשיר, אפשרות לשילוב תוכן נוסף ומידע שיווקי, התאמה מושלמת לכל מכשירי הסלולר, יכולת בלתי מוגבלת לשיתוף הכרטיס בדרכים מגוונות ועוד…

ברגע שהלקוח או אתם מקבלים את ההודעה עם הקישור המצורף, פיתחו בלחיצה את הקישור. כאשר הכרטיס עולה על הנייד שלכם שימרו אותו אל מסך הבית שלכם. אייפון: לחיצה על החץ עם הריבוע בחלק התחתון של המסך שלך ואז כפתור "הוסף למסך הבית" אנדרואיד: "כפתור ה3 נקודות" -שמור או הוסף למסך הבית. הכרטיס מטמיע עצמו אל מסך הבית שלכם עם תמונת אפליקציה ייחודית לכרטיס.

כמובן. אנו נותנים גמישות מירבית לשינויים בכל פרמטר או תוכן באתר. כל שינוי מתבקש כמו תוכן, מספרי טלפון, כתובות מייל. כתובת בית העסק…בעצם כל דבר ניתן לשינוי ועדכון על ידינו או על ידכם עם שם משתמש וסיסמא שתקבלו. השינוי מתבצע במהירות ויעילות רבה. יש צורך לעדכן פעם אחת כל שינוי, כך שכל מי שפותח את הכרטיס יראה את העדכון ממש באופן אוטומטי

קודם כל להבין את הצורך…וברצינות, דעו שהתהליך להזמנת הכרטיס ולתחילת עבודה איתו הוא פשוט ומהיר. על תכונות השיווק המצוינות שלו ניתן לקרוא ברחבי האתר, על יכולותיו הויראליות גם כן, ובעיקר על מה שהוא נותן ללקוחות שלכם ואיך הם רואים אתכם מהיום. ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני או השארת פרטים בטופס יצירת קשר ונציג יצור קשר על מנת להכיר את העסק שלך ולבנות לך כרטיס. תהליך ההקמה זריז ובמהלך של יום עסקים 1 תקבלו מוצר חשוב ועכשווי לשימוש שיווקי אמיתי ובמחיר הוגן.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support