עדי קוכמן - מנכ"ל

נייד

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אינסטגרם

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

החלפתם מלא עבודות אז מגיע לכם כסף בדיקה ישירה מול חברות בביטוח הבדיקה ללא עלות וללא התחייבות !
1)בדיקת זכאות להורים שעבדו על החיים ומגיע להם כסף מעבודות קודמות !
2)משפחה שנפטרה בדיקת זכאות לגבי החזר ירושות !
3) החלפתם מלא עבודות יש לכם כסף בחברות הביטוח מדובר על סכומים עצומים כספים רדומים ללא פעילות !
הבדיקה היא מהירה והתהליך הפדיון לוקח עד 10 ימי עסקים הכסף נכנס לתוך חשבון הבנק שלכם
אז ייאלה למהר חברים זה הזמן לצאת מהמינוס !

ההליך עצמו כולל פנייה לכל החברות והגופים אשר יכולים להחזיק בכספכם (מדובר על מעל 100 חברות שונות). באמצעות מערכות ניתוח נתונים מתקדמות אנו בונים דוח כספי ברור וידידותי אשר מציג תמונת מצב עדכנית ומפורטת על כל תכניות החיסכון והקופות הרשומות על מספר הזהות שלכם. כל שנשאר בשלב זה הוא ללכת לדרוש את כספכם.
לצערנו אנשים חוסכים כל חייהם ואינם מודעים לכספים אשר הופרשו להם במהלך שנות עבודתם.
באמצעות הדו"ח אתם תוכלו לפנות לאותם גופים במהירות ויעילות ולדרוש את כספכם ללא עלות!
הכספים הללו יכולים להיות על פי הערכת אגף שוק ההון במשרד האוצר שייכים לכל אחד מאתנו, היקף הכספים ששוכבים ללא דורש אצל חברות הביטוח נאמד ב-15 מיליארד שקלים.
על אף שהגופים הללו נדרשו לפנות מיוזמתם אל בעלי הכספים שהקשר עמם פסק ואל מוטבים ובני משפחה של החוסכים או המבוטחים שאינם בן החיים עוד וליידע אותם על חשבונות בנק או פוליסות שאולי אינם ערים לקיומם, הם לא עושים כך וזאת משום שאין בפעולה זאת כל רווח עבורם.

אם אתם מחפשים חשבונות בנקים רדומים, כמו, לדוגמא, במקרה שקרוב משפחה שלכם נפטר ואתם מבקשים לאתר חשבונות בנק ישנים שלו, כשאין לכם מידע לגבי הכספים שהוא הותיר אחריו.
אז במקום להפוך לבלשים על מנת למצוא את החשבונות, ולהתחיל לנהל מגעים ביורוקרטיים אינסופיים עם הבנקים, כלומר, עם כל הבנקים, ולנסות להוכיח את הזכאות שלכם לקבלת הכספים שנותרו בחשבונות האבודים של קרובי המשפחה שלכם, ולעורר את הבנקאים מאדישותם ומאחיזתם בכספים 'רדומים' או 'אבודים', אפשר היום לנקוט בפעולות ממשיות, בתהליכים קצרים ויעילים, על מנת לאתר את החשבונות האבודים.
משרד האוצר פתח ביוזמה חשובה אשר מאפשרת לכם לאתר כספים בחשבונות בנקים ששכחתם מקיומם.

אנשים רבים מוותרים על זכאותם למימוש כספים הנמצאים על שמם בקופות גמל ואינם תובעים את זכאותם היות ואין להם מושג מהיכן להתחיל לחפש, או שאין להם את הניירת המתאימה, או שהם פשוט חוששים מהיבטים הקשורים להתנהלות כלכלית.
במקרים רבים, במהלך עזיבת מקום עבודה, העובדים אינם מודעים לכספים שהצטברו לטובתם. גם אם קיבלתם תשלום כשעזבתם מקום עבודה עקב התפטרות או פיטורין, יתכן שלא קיבלתם את ההטבות הכלכליות הנלוות לחסכונות בקופות גמל.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם