עדיאל מכבוש

סוכן נדל"ן-קלר וויליאמס רמלה

נייד

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

היי שמי עדיאל מכבוש נשוי + 2 סוכן נדל"ן בעל ניסיון רב בייצוג קונים ומוכרים.בעל תפקידי יהול בכירים בחברות גדולות .

בשנותיי בעולם המכירות והניהול עולם הנדל"ן משך אותי לעולם הזה ופתח לי חלון הזדמנויות להראות לכם את כישוריי ואכפתיות כלפי הלקוחות.

ניסיוני בתחום המקרקעין יוכל לסייע לכם לבצע את העסקה הטובה ביותר במכירת/ קניית הנכס ולהגן על זכויותיהם בצורה המיטבית.

יחס אישי, מקצועיות ומצוינות – אלו ערכים שמניעים אותי בעשייה היום-יומית. אז אם אתם מוכרים או קונים נכס הנכם מוזמנים ליצור קשר.

קלר וויליאמס חברה שנבנתה על ידי סוכנים עבור סוכנים

קלר וויליאמס, הינה חברת תיווך בינלאומית. החברה פרוסה במעל ל – 29 מדינות והינה חברת התיווך הגדולה ביותר בעולם בזכותם של כ- 177,000 סוכנים, הפעילים בכ- 900 משרדים.

קלר וויליאמס הוקמה ע"י גרי קלר בשנת 1983 וזאת לאחר שגרי שסיים את לימודיו באוניברסיטה פרש מעבודתו בחברת נדל״ן ענקית באוסטין טקסס, אף על פי שהתקדם להיות סמנכ״ל בכיר בחברה. פרישתו נבעה כי הבין שהחזון החברה בה עבד הינו מוטעה. הגישה הייתה שהסוכנים עובדים עבור החברה ולא להפך. חזונו של גרי היה בדיוק הפוך. החברה היא שצריכה לדאוג לסוכנים ולטפל בהם בצורה הטובה ביותר עם התנאים הטובים ביותר. הוא חזה כי החברה תצמח לגבהים ותניב הצלחה מסחררת אם יעשה כן.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם