נייד

משרד

פקס

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

עורכת דין אדוה אילוז עמר מתמחה בדיני תעבורה.בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) מטעם הקריה האקדמית קריית אונו.
השירותים אותם אני מספקת-
נהיגה בשכרות (אלכוהול/סמים/סירוב להיבדק), עבירות מהירות, תאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון, ביטול פסילות מנהלתיות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, שחרור ממעצר, הגעה להסדרי טיעון מקלים, ניהול הוכחות בכל סוגי העברות, עקיפות מסוכנות, שימוש בטלפון נייד, ביטול איסור שימוש על שימוש ברכב.

פנייה של נהג לבית משפט לתעבורה בד"כ במצב בו נפסל רישיונו של נהג פסילה מנהלית על ידי קצין משטרה ואו כאשר נתפס נחשד בביצוע עבירת תנועה, תאונה קטלנית, או בתאונה שבה נפגע רכוש.
שימוש בשירותיו של עורך דין לתעבורה במהלך המשפט, עשויה להקל על העונש אשר יוטל על הנהג ובמקרים מסוימים להביא לזיכויו.
בידי עורך הדין הכלים הטכנים והמשפטים לערער על קבילות הבדיקות או כל הליך אחר שבו מעורבים השוטר, הנאשם, התובע, הנפגעים, מו למשל עירעור על אמינות בדיקת הינשוף בבדיקת שכרות, או על קבילות או אי קבילות הליך רישום הטפסים לבדיקת שיכרות.
רצוי מאוד לקבל יעוץ משפטי לפני הגעה לבית המשפט ולברר בעזרת עורך הדין מהו ההליך בבית המשפט ומהן זכויותיו וחובותיו של הנהג בהליך המשפטי, גם אם אינך משתמש בשירותיו של עורך הדין במשפט התעבורה.





להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם