אריאל (אריק) ארזי

מגשר מוסמך

נייד

SMS

הודעה

אימייל

שמירה לאנשי קשר

שמי אריאל (אריק) ארזי ואני מגשר מוסמך מטעם לשכת המגשרים בישראל וחבר בצוות המגשרים בקהילה של מ"א דרום השרון.

ב-20 השנים האחרונות ניהלתי בתי דיור מוגן מהשורה הראשונה בארץ (מגדלי הים התיכון נורדיה; פאלאס תל אביב). במהלך עבודתי רכשתי ידע וניסיון רב בהתנהלות עם בני הגיל השלישי, תמיד ראיתי לנגד עיניי את האדם הקשיש על צרכיו ורווחתו, וגם סייעתי לגשר בין בני משפחה במחלוקת ולהביאם ליד הסכמה.

כמו כן, ניהלתי פרויקטים גדולים למגורים ולנופש (נאות גולף קיסריה 500 דירות; נווה נוף" בת ים 42 קומות).

בהשכלתי אני בוגר ניהול בתי מלון מטעם הטכניון, בוגר לימודי ניהול בתי אבות מטעם אוניברסיטת תל אביב ובוגר קורס גישור באוניברסיטת בר-אילן.

כמגשר אני מסייע לבעלי הדין ("המגושרים") להגיע להבנה ולהסכמה ביניהם מחוץ לכותלי בית המשפט, בהליך ניטרלי מכובד ומכבד. תהליך זה מקצר מאוד את משך הסכסוך ומונע הוצאות כספיות גדולות ומתמשכות.

אני מזמין אותך ליצור עמי קשר לפגישה ללא עלות.

השירותים שאני מעניק: גישור בתחום העסקי-כלכלי, תביעות קטנות, סכסוכי שכנים, תביעות אזרחיות, הגיל השלישי ועוד.

להליך הגישור יתרונות רבים על פני תביעות ופנייה לערכאות משפטיות: 1. ההליך קצר ומסתיים תוך פגישות ספורות; 2. דיסקרטיות וחיסיון מוחלט; 3. חיסכון בעלויות. 4. בגישור עסקי ההליך מאפשר לשותפים לנהל בעצמם את התקשורת ביניהם ולקבל החלטות משותפות לגבי העסק.

גישור בתחום עסקי כלכלי, תביעות קטנות, סכסוך שכנים ,תביעות אזרחיות,גישור בענייני הגיל השלישי ועוד…

 

 להליך גישור  מספר רב של יתרונות על פני כל אופציה אחרת. ההליך קצר ומסתיים תוך מספר פגישות בלבד, ההליך דיסקרטי וחסוי ולא נחשף בפני הכלל וכמובן ישנו חיסכון כספי גדול בעלויות. יתרון גדול נוסף של הגישור העסקי אצלנו הוא שהשותפים מצליחים לנהל את התקשורת ביניהם כך שיוכלו לנהל את העסק הקיים או לפרקו בצורה שתעשה לך את החיים יותר קלים.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם