איציק ניזרד

נייד

משרד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

עתיד ניהול סיכונים ופתרונות פיננסים בניהולו של יצחק ניזרד, הינה סוכנות ביטוח בוטיקית ומובילה בתחומה, הסוכנות מספקת מעטפת הגנה ביטוחית ופיננסית מקיפה למאות לקוחותיה. עם נסיון של עשור והיכרות עם צרכי לקוחותיה.

עתיד סוכנות לביטוח ופיננסים הינה סוכנות ביטוח מובילה בתחומה.
הסוכנות מבטחת לקוחות מכלל המגזרים בפריסה ארצית רחבה, ודואגת לתת את השירות והיחס האישי לכל לקוח ולקוח.
אנו בעתיד סוכנות לביטוח מתמחים בתחומים השונים הכוללים :
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
תכנון פנסיוני
ניהול פיננסים
הסוכנות מאופיינת ביחס חם ואישי, ושירות נהדר, אנו מאמינים שביטוח טוב מציל חיים, מבחינתנו ביטוח טוב הוא אינו מותרות הוא בגדר חובה!
זכינו לסייע בעשרות מקרים בהם לקוחות ניצלו מקריסה כלכלית ובריאותית בזכות תוכניות הביטוח המדויקות שהותאמו עבורם.
המבוטחים שלנו טופלו על ידי הרופאים הטובים ביותר בזמן הקצר ביותר וקיבלו פיצויים כספיים שעזרו להם להתמודד ברגע האמת וכל זאת בלווי צמוד מאיתנו מול חברות הביטוח.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​כספים אבודים הם כל אותם כספים שבבעלותכם ולא ידעתם, ששכחתם מקיומם או שאינכם זוכרים היכן הם נמצאים. אלו בעצם כספים שיושבים ומחכים רק לכם… לא חבל?​​כדי לאתר כספי אבודים צריך לעצור לרגע את ההתנהלות היומיומית ולחשוב אילו חסכונות וחשבונות פתחתם בעבר או האם יש סיכוי שירשתם כסף מקרוב שנפטר. בדקו אם יש לכם בבוידם דוחות ישנים שיכולים להוות קצה חוט או היעזרו בכלים שפותחו במיוחד בשבילכם.

כולנו שואפים ומאחלים ליקירינו ולנו בריאות ואריכות ימים, תוך שמירה על איכות החיים. מגוון תחומי פעילותה של חטיבת הבריאות בכלל ביטוח מאפשרים להעניק למבוטחינו פתרונות ייחודים המקיפים את כל תחומי הבריאות: ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות, ביטוח למקרה של גילוי מחלה קשה, ביטוח סיעודי ועוד

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם