גרר קלמרו

גרירה וחילוץ משאיות אוטובוסים וטרקטורים

משה

חיים

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

רחוב המלכים 22 אשדוד

שמירה לאנשי קשר

חברתנו מציעה מגוון שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים –

גרירה וחילוץ משאיות אוטובוסים וטרקטורים.

הובלות כלי רכב, חילוץ, גרירת סירות, אוטובוסים, טרקטורים, מלגזות, משאיות, ציוד צמ"ה וציוד מכני כבד מאילת ולכל רחבי הארץ.

החברה מציעה שירותי דרך 24/7 הכוללים שירותי חשמל ומכונאות לרכב בעת חילוץ או תקלה.

השירות ניתן ע"י מספר רכבי גרר אשר בבעלות החברה אותם מפעילים אנשי מקצוע מסורים. בנוסף מפעילה החברה שירות אחסנת כלי רכב הסגורים במגרש חניה גדול, מרווח, שמור ומאובטח 24/7.

אמינות – כחברה ותיקה לקוחותינו מרוצים ומשך הזמן אשר חברתנו פעילה נתונים אלו ועוד מעידות על אמינותה ועל איכות השירות  לאורך שנים. הסתמכות על שירותי החברה מעניקה ראש שקט, כמו גם ביטחון שההזמנה וההובלה וכמו כן הגעה למקום הקריאה בזמן ושירות שיסופק במועד ובמקום שנקבעו מראש.
מקצוענות – חברתנו מטפלת בקריאות שירות בהתראה קצרה למקום ומטפלים בכל פנייה או בקשה מיוחדת, נהגים מיומנים המקפידים על בטיחות הסחורה וכלי הרכב המשונעת ועוד. במקרי חירום מוקפצים אנשי השירות לשטח גם בסופי שבוע ובלילות.
ניסיון ומוניטין – עשורים של ניסיון מדברים בעד עצמם. חברתנו מספקת את שירותיה הן לגופים הידועים במשק והן לעסקים פרטיים מסוגים שונים – ואלו יודעים להעריך את יכולות החברה, את הניסיון רב באספקת מוצרים ואת איכות השירות והמסירות המקצועית של אנשיה

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם