ייעוץ נדל"ן ותיווך,משכנתאות ופיננסים,יועץ כלכלי ופיתוח עסקי

נייד

משרד

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

מוכר או קונה נכס?נכס להשכרה או מכירה?מקווה שאני הכתובת הנכונה ללוות אותך בתהליך המיוחד הזה אז כשאתם מקבלים החלטות חשובות בחיים שלכם, אתם מקדישים להן את מלוא תשומת הלב. יש מקרים בהם אתם יודעים שמומלץ לשקול בחיוב קבלת ייעוץ מקצועי. בעיקרו של דבר, יהיו אלה מצבים בהם מה שמונח על כף המאזניים הוא חשוב ולרוב גם יקר במיוחד, בשילוב עם העובדה שמדובר בתחום בו אתם לא בהכרח בקיאים. תחום הנדל”ן עונה על ההגדרה הזו בדיוק, ומכאן שייתכן מאד שתשקלו שימוש בשירותיו של יועץ נדל”ן.הייעוץ עשוי לעסוק בשלבים של ביצוע העסקה, למשל הבדיקות החיוניות שנדרש לבצע ביחס לנכס או אפילו מול הגורמים הרשמיים – מנהל מקרקעי ישראל או הרשות המקומית בתחומיה נמצא הנכס, לדוגמא. הוא יכול להיות קשור להיבטים הכלכליים של ההסכם, למשל ייעוץ משכנתאות או ייעוץ בעת חתימת חוזה מול קבלן, מוכר, רוכש, משכיר או שוכר.

בתהליך ייעוץ מוגדר מראש, אני מלווה משפחות לביטחון כלכלי, ומתאימה את התהליך באופן אישי למשפחה שלך, כך שתעברו לחיות בפלוס, ותצאו עם כלים לניהול כלכלי עצמאי של המשפחה.
יחד, נבנה תהליך ליציאה מהמינוס, הכולל אימון כלכלי למשפחה וכלים לבניית תקציב הבית. התהליך יותאם לפי מצבכם הכלכלי והמשפחתי, ולפי היעדים שנציב.

כל עסק צריך מקורות מימון על מנת להמשיך ולנווט את העסק קדימה, להתפתח וליצור הזדמנויות חדשות. ועל כן כל עסק צריך להבין שגם אם מצבו הכלכלי יציב ואף חיובי, עדיין לא פעם עולה הצורך לקחת הלוואה וזאת על מנת לעלות שלב, לחדש, לשפר ולהשקיע- כך שמדובר בהשקעה נקודתית לטובת גריפת רווחיים עתידיים. בעוד שעבור עסק קטן קבלת סיוע במימון עשויה להיות משימה יותר קשה, הרי כאשר מדובר על מימון לעסקים גדולים פני הדברים מעט יותר אופטימיים, אך עדיין דורשים הנחיה מקצועית וזאת על מנת להשיג את תנאי ההלוואה בתנאים הטובים ביותר, באופן המהיר ביותר ובדרך הרווחית ביותר.

נתחיל בהיכרות קצרה עם המילה "משכנתא": הלוואה שמאפשרת לכם לרכוש את דירת השאיפות הנחשקת, למרות שאין לכם את מלוא הסכום הדרוש לרכישתה, תמורת שעבוד הדירה הנרכשת לבנק, עד להחזר מלא של ההלוואה.

משכנתא הינה הלוואה גדולה מאוד, הנעה בין מאות אלפי למליוני שקלים. אתם, הלווים אמורים להחזיר לאורך תקופת המשכנתא את הקרן (סכום המשכנתא המקורי) ואת הריבית הנצברת לאורך שנות המשכנתא, ויכולה להגיע לסכום ניכר, שלעיתים מתקרב ואף עוקף את סכום ההלוואה המקורית. המטרה שלכם היא להקטין את הסכום שתשלמו על הריבית ככל האפשר .

הבעיה, מי שאינו עוסק בתחום, חסר לו הידע על מה ואיך להתמקח עם הבנקאי, ומה התוצאה הטובה ביותר שניתן לקבל עבור סוג העסקה הספציפי שלו.

אילו בדיוק השאלות והבעיות איתן יועץ משכנתאות פרטי עוזר לכם להתמודד, איתן ועם עוד מצבים וקושיות רבים שצצים במהלך תהליך לקיחת המשכנתא.

ניקיון בתים ובניינים לאחר שיפוץ,אחזקת מבנים,בניינים ומשרדים כולל תחזוקה שוטפת בכוללים ניקיון ברמה מיוחדת ומקצועית.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם