איתמר פריד-מנכ"ל

נייד

משרד

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

בדיקת תיק חינם

שמירה לאנשי קשר

סוכנות הביטוח איתמר פריד, פועלת בענף הביטוח מזה 25 שנה. המשרד הינו נחשב לאחד הוותיקים, הגדולים והמוכרים באזור אשקלון והסביבה, שכן במרוצת השנים סיפק ומספק שירותי ביטוח לאלפי לקוחות מרוצים. המשרד מציע קשת רחבה של ביטוחים כמו ביטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח סיעודי, ביטוח פנסיה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ניהול תיקי השקעות וקופות גמל וביטוח נסיעות לחו״ל.

בעל החברה, איתמר פריד, עוסק בתחום הביטוח כבר למעלה מ-25 שנה. בעל רישיון מורשה ביטוח וחתם אלמנטרי. את דרכו המקצועית החל בסוכנות רכב, שם נחשף לעומקו של עולם הביטוח והמשמעויות הרבות הכרוכות בביטוח נכון עבור כל אדם באופן הייחודי לו. עם הזמן הבין, כי חיבתו לרכבים לא משתווה להנאה הכרוכה באינטראקציה עם לקוחות הביטוח, והאפשרות להילחם עבורם ולעזור להם ברגעים ובמקרים בהם הם זקוקים לעזרה.

איתמר ייסד את סוכנות הביטוח מתוך הרצון לספק קשת רחבה של ביטוחים עבור לקוחותיו, תוך כדי הקפדה על ליווי ושירות אישי. אף על פי שהוא משמש כבעלי המשרד, ולכל מבוטח יש את הרפרנט האישי שלו, איתמר עובר בעצמו על כל תיק של לקוחות החברה במטרה לבחון, לשפר, לייעץ ולייעל.

נקודת המוצא שלו כי הלקוח הוא מעל לכל, ולכן, יש לספק לו את השירות הטוב וההגון ביותר,
וזהו הקו המנחה את איתמר מיומו הראשון בתחום

נטלי פריד-natali@itamarfrid.com-מנהלת תביעות וגבייה.

יוליה סלבודר-yulia@itamarfrid.com-חתמת חידושים רכב

ודירות.

שמרית כהן-shimrit@itamarfrid.com-תביעות רכב.

שרית בנזינו-sarit@itamarfrid.com-מנהלת ביטוח חיים.

אסתר גואטה-ester@itamarfrid.com-שרות ותביעות ביטוח חיים.

שיראל מיכאלי-shirel@itamarfrid.com-ביטוח חיים ורכב.

שגית דהן-sagit@itamarfrid.com-מנהלת קולקטיב טויוטה.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם