נייד

משרד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

יוטיוב

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B בהצטיינות, במסלול האקדמי של המכללה למנהל.
עבדה כעו"ד שכירה וכמנהלת תחום דיני משפחה וכן גירושין באחד המשרדים המובילים בתחום בישראל.
בעלת משרד עצמאי בתחום דיני משפחה וגירושין משנת 2008.
ייצגה עד היום מאות לקוחות במגוון תיקים בתחום דיני משפחה וגירושין.
מייצגת בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ (בתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ, ביהמ"ש מחוזי, עליון ובג"צ), בית הדין הרבני (אזורי וביה"ד רבני גדול).
מגשרת מוכרת ע"י וועדת גדות, המייעצת לענייני גישור בבתי המשפט.
חברה בוועדת דיני משפחה בלשכת עורכי הדין.
מתנדבת ב"ויצו" ובתוכנית "שכר מצווה" המעניקים סיוע משפטי למיעוטי יכולת.
נשואה לרועי, קצין משטרה ואם לנועם, עמית ונטע.

העקרונות שמנחים אותח בעבודה-להיות בן אדם ועו"ד – בתחום רגיש כל כך כמו דיני משפחה חשובה המקצוענות המשפטית בכל מהלך וצעד ולצדם, חייבת להיות רגישות אנושית כלפי כל הצדדים המעורבים, על אחת כמה וכמה כלפי הצרכים של הילדים.
אני כאן כשצריך אותי – אני לא מאמינה בהעברת מסרים דרך המזכירה או המתמחים, אני זמינה לשיחה ישירה איתך כדי להעניק לך בזמן אמת מענה מקצועי, מדויק ורציני.
כל הצרכים המשפטיים שלך במקום אחד – כעו"ד דיני משפחהותיקה לרשותי עומדים בעלי מקצוע מנוסים וידועים שיטפלו בכל צורך שעולה בתיק שלך, החל מחוקרים פרטיים ועד לשמאים ורואי חשבון.
חשיבה לטווח ארוך – כל עבודה מתחילה מהגדרת המטרה אליה אנחנו רוצים להגיע ועל פיה נגבש אסטרטגיה משפטית ברורה וממוקדת שתנחה אותנו לכל אורך הדרך.
תמיד יש פתרון – בעזרת חשיבה מעמיקה ושימוש יצירתי בכלים המשפטיים שעומדים לרשותי אני אדאג להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך, גם במקרים קשים וסבוכים.
אין תחליף לאמת – אני מאמינה בשקיפות. אני אציג בפניך את פני הדברים כפי שהם, גם אם תמונת המצב קשה. מניסיוני רק מתוך היכולת להסתכל למציאות בעיניים ניתן להגיע לפתרונות חכמים שישיגו עבורך את התוצאה הטובה ביותר.
מדיבורים למעשים – הלקוחות שלי יודעים שאני פועלת במרץ כדי לדאוג לאינטרסים שלהם ולגרום לתוכנית הפעולה שגיבשנו להפוך למציאות בשטח.

השארת הודעה

בית UMI – משה לוי 11 ראשון לציון – קומה 2 משרד 201

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם