נייד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

אהרון נחום – איש עסקים, מומחה למשכנתאות ויזם בנפשו – הקים את משכנתה עד הבית בעקבות צורך מהותי שזיהה בשוק רכישת הדירות והמשכנתאות בישראל. התהליך האישי והמקצועי שעבר בדרך למשכנתה המשפחתית שלו הוליד את הרעיון למיזם שיספק הכוונה אובייקטיבית וניטרלית לזוגות ולמשפחות בכל הנוגע לעסקאות נדל"ן.

אהרון מביא אל משכנתה עד הבית את התובנות והמיומנויות שצבר במסגרת תפקידיו השונים בעולם העסקים מאז 2003, כיזם, יועץ ארגוני ומנכ"ל, ובפרט את כל הנוגע להתנהלות פיננסית ולמלאכת המשא ומתן. אל תחום המשכנתאות נכנס כאוטודידקט וב-2013 סיים את הכשרתו כיועץ משכנתה במסגרת לימודי אשראי מתקדם וייעוץ משכנתאות. הודות לאישיותו הכובשת, כמו גם לכישורי החקירה וההתמדה, המשיך להעמיק בתחום ולצבור ידע יקר, שאותו תרגם לנוסחה ייחודית לחיסכון בעלויות המשכנתה.

אהרון, איש של אנשים, חי את המוטו "משכנתה – לא בכל מחיר", פועל מתוך משאלה להעביר הלאה את הידע שצבר, ורואה שליחות בהקניית ביטחון כלכלי ושקט נפשי למשפחות נוספות בישראל.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם