עידו מינקובסקי

בעלים חברת מינקובסקי תקשורת

נייד

משרד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אינסטגרם

יוטיוב

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

“מינקובסקי.” הוקמה באפריל 2015 על ידי עידו מינקובסקי כחברת יחסי ציבור, וכיום מיצבה עצמה כ-One Stop Shop עם מומחיות שנעה החל מייעוץ אסטרטגי, תקשורתי וניהול משברים, דרך דוברות ולובי, מערך ניו מדיה, ייעוץ לניהול קמפיינים, ועד חיבורים עסקיים והפקת כנסים ואירועים. החברה חצתה את רף מאה הלקוחות במהירות כשהיא פועלת בכל עולמות התוכן ובמספר רב של תחומים: הייטק, נדל”ן, תשתיות ותחבורה, שוק ההון, מוסדות ציבור וממשל, צרכנות וקמעונאות, מסעדנות, עורכי דין, רואי חשבון, עמותות, ועדי עובדים ועוד. למרות הגדילה המהירה, “מינקובסקי.” נותרה חברה משפחתית ומגובשת בה כל יועץ תקשורת הופך לחלק בלתי נפרד מהחברה אותה הוא מייצג. החברה אימצה גישה צעירה, בועטת וחצופה שמבדילה אותה משחקנים אחרים בשוק ומקנה לה אופי יוזם, ביצועי ואפילו סליחה על הכנות – שמח.

בסוף, אנחנו לא מתיימרים לעסוק בפיזיקה גרעינית. אנחנו חבורה מגוונת של אנשים צעירים לצד מנוסים, כולם טעונים באמביציה שלא יודעת שובע וחדוות עבודה שמושרשת ב-DNA הבסיסי שלנו, נושאים עמנו למעלה מ-100 שנות ניסיון בדוברות ויחסי ציבור, מפשילים שרוולים ובאים לעבוד בשביל הלקוחות שלנו, מבוקר ולפעמים גם עד השעות המאוחרות של הלילה.

במדינה קטנה כמו שלנו, לתקשורת, תדמית ותודעה יש יכולת עצומה להשפיע על סדר היום – אנחנו כאן כדי לדאוג שזה קורה לטובתנו. לטובתכם.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם