נייד

משרד

פקס

פייסבוק

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

בראש המשרד עומד עו"ד עודד שטרוזמן (בנו של השופט בדימוס אורי שטרוזמן, מהידועים בתחום, המשמש גם כיועץ למשרד). עו"ד שטרוזמן הינו בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה, בעל תואר אקדמאי נוסף בכלכלה וניהול וכן מגשר מוסמך. עודד ממשיך שושלת מפוארת של אנשי משפט. עו"ד המדבר אליך "בגובה העיניים", שלא נותן להיותו מוביל בתחום המקצועי להשפיע על נועם הליכותיו וסגנונו הבינאישי הבלתי-פורמלי.
לצדו של עו"ד שטרוזמן עומד צוות מיומן של עורכי דין מנוסים ומקצועיים, כל אחד מהם איש מקצוע מנוסה ורב הישגים בפני עצמו. הרכב מקצועי ואיכותי המהווה שילוב כוחות סינרגטי וייחודי. צוות מובחר שנותן לך מענה שלם, מקיף ומקצועי לכל צרכיך המשפטיים בכל עניין ובכל סיטואציה.

הופעה בבית משפט (ליטיגציה) היא למעשה נושא מהותי ורלוונטי לכל תחומי הפעילות שלנו. בכל תיק, קטן כגדול, הופעה בבית המשפט מחייבת התכוננות מעמיקה וקפדנות ללא פשרות. כל כתב הגנה או תביעה, בכל תחום והיקף, דורש תשומת לב והשקעה ואנו מכינים אותו ברצינות מוחלטת. אנו מביאים לידי ביטוי את כל הידע והניסיון שלנו כדי להחליט בחכמה אלו טענות לטעון ואלו לא, את מי להעיד ועל מי לוותר וכיוצא בכך. אנו מביאים להופעה בבית המשפט כריזמה, כושר שכנוע, שליטה מוחלטת בכל הפרטים וביטחון מלא שלא נהיה מופתעים. אנו מאמינים שלכל מקרה יש להתאים קו פעולה ייחודי חד וממוקד, מתוך ראייה קדימה, תכנון אסטרטגי וראייה רחוקה אל סופו של התהליך.

כשמדובר בארגונים ובעסקים, חשוב במיוחד לבחון כל סוגיה משפטית מזווית ראייה רב-תחומית רחבה. הכרחי להבין לעומק את העסק, את יתרונותיו וחסרונותיו ואת התחרות מולה הוא פועל. חשוב להבין את המיתוג, התקשורת, האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית שלו. חשוב להכיר את התרבות הארגונית והמרכיב האנושי שבלב הארגון ולהתאים אליהם את הפעילות והתכנים. כבעלי נסיון רב בתחום זה, יש לנו את היכולת להתחבר לארגון שלך בצורה הרבה יותר עמוקה, שלמה ונכונה. משרדנו מעניק ייעוץ שוטף לחברות ובעלי עסקים בכל שלב ושלב.

כאשר מדובר ברכישת נכס, במכירה, שכירות, תמ"א, פינוי-בינוי, ליווי פרוייקטים או כל עסקת מקרקעין אחרת, האתגר האמיתי שלנו הוא לאפשר את ביצוע העסקה ולהימנע מ"פיצוץ עסקאות" ועדיין להגן עליך ולוודא שהאינטרסים שלך נשמרים היטב. אנחנו יודעים לבנות את העסקה כך שתהיה מוגן מבחינה משפטית. נמזער את הסיכונים שלך למינימום ההכרחי שאתו תוכל להיות בטוח במימוש האינטרסים שלך ונביא אותך אל העסקה הנכספת המשתלמת בדינאמיקה חיובית, נעימה וזורמת.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם