עו"ד ונוטריון רני אהרון כהן

נייד

משרד

פקס

ווטסאפ

פייסבוק

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

עו"ד ונוטריון רני אהרון כהן הוסמך כעורך דין ביוני 2003, ובנוסף להיותו עורך דין, הוא משמש אף כנוטריון. במהלך לימודי המשפטים, עו"ד כהן נכנס לרשימת מצטייני הדיקן של הפקולטה למשפטים. את התמחותו הוא עבר במשרד עורכי דין מוביל הרצוג-פוקס-נאמן.

במהלך הקריירה המקצועית שלו, עו"ד כהן ייצג את בנק לאומי למשכנתאות, ובמסגרת זו הכיר את מכלול הטענות שיש בהן כדי לזרז הליכי מימוש. מנגד, הוא גם הכיר את מכלול הטענות שיש בהן כדי לסייע לחייבים לעכב הליכי פינוי.

לא אחת, זכו הישגיו של עו"ד רני אהרון כהן לסיקור תקשורתי, מחלקם ניתן להתרשם בלחיצה כאן.

עו"ד כהן דוגל במתן שירות מקצועי, תוך חיסכון בהוצאות ואי נעימויות מיותרות, והכל תוך ראיית האינטרסים של הלקוח וטובתו בראש סדרי העדיפויות.

בזכות ניסיונו הרב של עו"ד כהן בניהול ההליכים המשפטיים השונים, יש לו היכולת לעשות את כל הניתן כדי לצמצם את הוצאותיו של הלקוח. הוא עורך בדיקה מעמיקה של כל סוגיה וסוגיה המגיעה לשולחנו, ובמסגרת הייעוץ הראשוני, פורס בפני הלקוח את הסיכויים לצד הסיכונים וכדאיות התהליך .

עו"ד ונוטריון רני אהרון כהן הינו עורך דין ונוטריון מוסמך. הוא מעניק שלל שירותים משפטיים, ומקפיד על ייצוג מקצועי והולם עבור כל לקוחותיו.

במשרדו של עו"ד כהן תוכלו לקבל שירותים בתחומים הבאים:
ניסוח חוזים עסקיים.
ניהול וליווי הליכי מכרז.
ליווי עסקאות מקרקעין שונות – לרבות מכר, רכישה ושכירות. עו"ד כהן נוהג להשתלם באופן קבוע בתחום מיסוי המקרקעין, והוא בעל ידע רב בתחום זה.
ליווי שוטף לעסקים – ובכלל זה ייעוץ שוטף, הכנת הסכמי עבודה, מעקב אחר תנאי העסקה, הקמה ופירוק של חברות, כולל ליווי בבתי משפט במידת הצורך.
ניהול הליכים שונים בבתי המשפט, לרבות תביעות כספיות, תביעות לפינוי שוכרים, תביעות לאכיפת הסכמים שונים וייצוג זוכים ותובעים.
ניהול הליכים בבית הדין לעבודה, ובכלל זה ייצוג עובדים ומעבידים.
ניהול הליכי בוררות.
דיני משפחה – ניסוח צוואות, הגשת בקשות לקיום צוואה וכן ניסוח הסכמי ממון.
מומחה בתחום ההוצאה לפועל, לרבות ייצוג זוכים וחייבים, חקירות, כינוסי נכסים, ביצוע הליכי מימוש משכנתאות ופינוי. מנגד, ניתן לקבל סיוע לחייבים בהליכי עיכוב ופינוי.
שירותי נוטריון.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם