כרמית בן ישי

שותפה – מנהלת התחום האלמנטרי

נייד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

אימייל

וויז

אתר אינטרנט

שמירה לאנשי קשר

בוגרת תואר ראשון (B.A.) בניהול ארגוני שירות בהתמחות בשיווק ושירות. למדה במכללה לביטוח.
שימשה כסגנית מנהל מחוז ומנהלת התחום האלמנטרי במנורה מבטחים ביטוח בע"מ במשך כ- 15 שנים ולפני כן 5 שנים בחברת "כלל" ו-5 שנים בחברת "מגדל".

Secure סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2015 על ידי גיא שנצר ושמר אלימלך בעלי ניסיון של כעשור בתחום הביטוח והפיננסים. הסוכנות שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה פתרונות יצירתיים הן בתחום הביטוח והן בתחום הפיננסי, התאמת התיק הביטוחי לצרכי הלקוח בכל שלב בחייו, ליווי צמוד ללקוחו הסוכנות בגיל פרישה מול רשויות המס, ושירות וזמינות ברמה גבוהה וללא פשרות. בנוסף, הסוכנות מספקת ללקוחותיה מוצרי השקעה ייחודיים ביניהם: קרנות ריט, קרנות גידור ואשראי צרכני (P2P).

בתחום הביטוח יש את היתרונות, החסרונות, הסיכונים והסיכויים, לכן נדרשים אנשי מקצוע אשר ידעו להציג בפשטות תוך הקפדה על כל הפרטים, בכל ביטוח שתצטרכו. הסוכנות מתמחה בכל סוגי הביטוח וערוכה לתת מענה מקצועי ותתאים עבורך ועבור משפחתך את מוצרי הביטוח הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר, תוך התאמה לצרכיך ולהעדפותיך. חשוב להבין, בעולם תחרותי, לעיתים הדחף לשיווק אגרסיבי מוביל לקוחות לרכוש מוצרים שלא מתאימים לצרכיהם. חוסר מקצועיות, כיסויים לא רלוונטיים ומחירים מופקעים הם רק דוגמה לכך, והאתגר שלנו הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות ולספק להם את רק את מה שהם צריכים.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם