עו"ד שמעון עשור

דיני משפחה, נדל"ן, הוצל"פ, פש"ר, עבודה

נייד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

שדרות דואני 46,יבנה

שמירה לאנשי קשר

דיני משפחה נחשבים מהנושאים הרגישים ביותר בתחום המשפט (לעיתים מדובר בדיני נפשות). בתי המשפט בישראל ובעולם בדינים אלו כאשר מדובר בהליך גירושין בין שני בני זוג, אך לא רק – גם כאשר קיימת מחלוקות בין בני הזוג בינם לבין עצמם ו/או עם ילדיהם . כאשר לדוגמא קייימת אלימות במשפחה או הסכמים שונים בין בני הזוג, לעיתים עוד בטרם מיסוד הקשר לרבות
קביעת אפוטרופוסות, הסכמי ממון, צוואות וירושות ועוד. נכון להיום קיימות שתי ערכאות מקבילות בסמכותן קרי:
בית המשפט לענייני משפחה במחוזות השונים ובתי הדין הרבניים.
על ההבדלים בסמכותה של כל ערכאה אפרט במאמר יעודי שמיועד לכך תחת הקטגוריה דיני משפחה.

דיני משפחה ומורכבותם
דיני משפחה נחלקים לנושאים רבים ומגוונים – החל מהסדרי ראייה ובמשמורת הילדים וכלה בחלוקת רכוש והסכמי גירושין. בנוסף הם עוסקים גם בירושות ובדת. בישראל, נבדלים דיני המשפחה לתחומי משפט אחרים הן בהיבט הערכאות המשפטיות ובן במקורות הדין המשפטי ועוד. מכיוון שהמשפחה ובייחוד פירוקה הוא נושא משמעותי ומהותי, חשוב לזכור שיש להיעזר בשני אופציות – גישור או עורך דין שייצג אותנו אל מול המערכת המשפטית וימצה את הזכויות  הקיימות עד תום. שכן, לפעמים יש סטיות מן החוק המקובל שחשוב ביותר לדעת אותם, כמו למשל שבית המשפט מותיר חלוקת רכוש לא שיוויונית במקרים מסוימים.

כאשר אדם מעוניין לרכוש דירה או נכס מכל סוג שהוא המשתייך לתחום המקרקעין, נשאלת השאלה מה ניתן לעשות על מנת לעבור את התהליך בצורה חלקה וטובה, וללא הפתעות לא נעימות בהמשך. זאת בדומה לכל עסקה שבה מדובר בסכום כספי גבוה כ"כ שלעתים מצריך לקיחת משכנתא, הלוואה או מכירה של נכס אחר. ישנם אמצעים רבים לבטח עסקה כזו עבור הקונה ולשמור על זכויותיו, אך אדם שאיננו התמחה בתחום באופן מקצועי, סביר שלא יידע לעשות זאת בצורה מלאה ודקדקנית כפי שיכול לעשות זאת בעל מקצוע בתחום, וזו בדיוק הסיבה שלשמה משתלם להשקיע בקבלת שירותי עריכת דין לעסקי נדלן, החל מהתייעצות לגביי חוזה ועד אחרון הפרטים הרשמיים. במסגרת תפקידו, יוכל לבצע עורך הדין מגוון של פעולות כגון מילוי ושליחת טופסי רשויות ובקשות: מס שבח, היטל השבחה, מס רכישה, מיסי עירייה ועוד, מבלי לדלג או לפספס שלבים בתהליך שעלולים ליצור בעיות בהמשכו. עו"ד נדל"ן גם מיידע את לקוחותיו לגביי פטורים והקלות להם זכאים, מנסח את החוזה או בודק את החוזה שניתן ע"י צד אחר ומוודא שהוא תקין והוגן.

עו"ד עשור הנו עורך דין בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום דיני ההוצאה לפועל. עורך דין ליאור לב יעניק לכם טיפול מקצועי     ויסודי לאורך כל ההליך המורכב, בלשכת ההוצאה לפועל.
במשרדנו אנו מתמחים במקרים שונים ומורכבים של הוצאה לפועל – כל ההליך הנו עניין של זמן עד שתחזרו לעמוד היטב עם הנטל, לפני שתאבדו את רכושכם וכל מה שעבדתם עליו כל כך קשה במשך שנים רבות. אנחנו פה בשבילך בכדי שתקבל את היחס הראוי ואת העזרה הנדרשת, משפטית ואישית, גם ברגעים הקשים. אנחנו ננהל את הדין ודברים מול אותם נושים. כדי שתוכל להתייצב כלכלית, בלי חשש שתיפגע בהמשך דרכך.

עו"ד שמומחה בתחום נועד ללוות את הלקוח שלו לכל אורך הדרך, בין אם זה בהסברים לגבי הצפוי לו ובין אם זה בהמלצות שונות על ההתנהלות הכדאית בתהליך.

במשרדנו אנו מתמחים במקרים שונים ומורכבים של פשיטת רגל – אנחנו פה בשבילך בכדי שתקבל את היחס הראוי ואת העזרה הנדרשת, משפטית ואישית, גם ברגעים הקשים ביותר.

עו"ד עשור הנו עורך דין בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום פשיטות הרגל ויעניק לכם טיפול מקצועי ויסודי לאורך כל ההליך המורכב

תחומי פעילותו של עורך דין דיני עבודה כוללים את זכויות העובד והמעסיק, חובותיהם, יחסי עובד מעביד, חוזה עבודה, פיטוריי עובדים ועוד.  הנושאים הללו מקבלים חשיבות עליונה במדינת ישראל, ולכן נידונים רק בבית הדין לענייני עבודה, שנועד לעסוק בסוגיות בתחומי עבודה ותעסוקה בלבד.

מחפשים ייעוץ, גישור או ייצוג בתחום דיני עבודה? צרו עמנו קשר, ואנו נשמח לסייע לכם עם מיטב הידע והכלים שברשותנו. משרדנו ניסיון רב שנים, ואנו מתחייבים ליחס אישי וטיפול מהיר

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם