עו"ד לין גולן טרכטנברג

נייד

משרד

פקס

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

משרד עורכי דין טרכטנברג גולן, הינו משרד בוטיק בעל ניסיון עשיר בתחום הנזיקין, הביטוח, מימוש זכויות רפאיות ורשלנות רפואית.
משרדנו מייצג תובעים בלבד ומעניק להם מעטפת שירותים אמינה, מקיפה ומקצועית, החל מייעוץ משפטי ראשוני, בחירת מסלול התביעה הנכון, משא ומתן מול חברות הביטוח השונות, ייצוג בוועדות של המוסד לביטוח לאומי ועד לייצוג מלא בבתי משפט בכל הערכאות. כל תביעה מטופלת בדיסקרטיות מלאה ובליווי מיטב המומחים הרפואיים בארץ.
משרדנו חרט על דגלו מתן שירות אישי, אמין ושקוף מול לקוחותינו, תוך חתירה מתמדת להשגת הפיצוי המקסימלי עבורם. אנו מלווים את לקוחתנו ביחס חם ואישי החל מפגישת הייעוץ הראשוני ועד לקבלת כספי הפיצויים. אנו רואים בעבודתנו שליחות למען האזרח הקטן אל מול גופים רבי עוצמה כגון: חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון וכו'.
אנו רואים בעזרה בשיקום חייו של הלקוח כערך עליון ושמנו לנו למטרה לסייע ללקוחותינו לחזור לשגרת חיים במהירות האפשרית, תוך קבלת הפיצוי המקסימלי.

תאונות דרכים מתרחשות בישראל לעיתים קרובות והן גובות מחיר אישי כבד מכל המעורבים בהן ובכלל זה, נזקי גוף, נזקים נפשיים, עוגמת נפש, נזקים כלכליים, הפסד ימי עבודה, הוצאות רפואיות ולעיתים אף מוות.
אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי מחברת הביטוח וזאת ללא קשר למידת אשמתו בתאונה או אם הוא היה נהג, נוסע או הולך רגל.
למשרדנו ניסיון רב בתביעות תאונות דרכים, לרבות תאונות דרכים קשות, בהן השגנו את התוצאה האופטימלית עבור לקוחותינו, דבר אשר סייע להם לשוב למסלול חייהם במהירות האפשרית.

תאונת עבודה הינה תאונה שהתרחשה לאדם עקב ובזמן עבודתו, בדרך אליה או בחזרה ממנה. יודגש, כי גם תאונות שהתרחשו בעקיפין עקב העבודה ייחשבו כתאונת עבודה. למשל, אדם שהחליק במהלך עבודתו או שמעד בזמן ירידה במדרגות במקום עבודתו.
בתאונות עבודה יש לתבוע את המוסד לביטוח לאומי האמור לפצות כל אובדן הכנסה שנגרם עקב התאונה, ובמקרים מסוימים ניתן לתבוע גם את המעסיק בגין אחריותו לאירוע. תביעות אלו עלולות להיות תביעות מורכבות וישנה חשיבות לדרך הצגת נסיבות התאונה והנזק הרפואי אל מול המוסדות השונים וזאת על מנת למצות את מלוא זכויות הנפגע.
למשרדנו ניסיון רב בתביעות בגין תאונות עבודה, בהן השגנו את התוצאה האופטימלית עבור לקוחותינו. אנו מלווים את לקוחותינו בהליכים מול המוסד לביטוח לאומי לרבות ייצוג בוועדות הרפואיות, ועדות ערר וההליכים המשפטיים ובכך מסייעים להם לשוב למסלול חייהם במהירות האפשרית.

הורים רבים לא יודעים שילדם מבוטח בביטוח תאונות אישיות 24 שעות ביממה, ושבמקרים רבים של פציעות ניתן לתבוע את חברת הביטוח ולקבל פיצוי כספי בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים שנגרמו לילדם.
ילדים מטבעם אינם מודעים לסיכונים והם חשופים יותר לפציעות, ולכן חוק חינוך חובה קובע כי כל מוסד חינוכי חייב לבטח את תלמידיו בביטוח תאונות אישיות.
הביטוח חל על כל ילד מגיל 3 ועד גיל 18 וניתן לתבוע את חברת הביטוח עד גיל 21 ללא קשר למועד בו התרחשה התאונה. הביטוח חל 24 שעות ביממה, גם אם התאונה התרחשה במסגרת שעות הפנאי ומחוץ למסגר הלימודית בה הוא לומד. המשמעות של כך היא, שבמידה ותלמיד נפצע במסגרת בית הספר, טיול, חוג, קייטנה, משחק, חופשה (אפילו בחו"ל) או בביתו, הוא זכאי לפיצוי!
למשרדנו ניסיון
רב בתביעות בגין תאונות תלמידים, בהן השגנו את התוצאה האופטימלית עבור לקוחותינו. דבר אשר סייע להם לשוב למסלול חייהם במהירות האפשרית.

ספורטאים מקצועניים וחובבנים חשופים לפציעות רבות מעצם עיסוקם בפעילות ספורטיבית כזאת או אחרת, ולכן חוק הספורט מטיל חובה על ארגונים ואגודות ספורט לבטח בביטוח תאונות אישיות את הספורטאים הנוטלים חלק בפעילויות השונות במסגרתם (אימונים, משחקים וכו'). ביטוח זה כולל פיצוי עבור הוצאות רפואיות שנגרמו לספורטאי בעקבות הפציעה, פיצוי בגין אבדן כושר עבודה ופיצוי עבור נכות צמיתה.
חשוב לציין, כי במקרים רבים הספורטאי יהיה זכאי לתבוע פיצוי נוסף מביטוח תאונות אישיות לתלמידים, פוליסות פרטיות, גורם התאונה או המוסד לביטוח לאומי.
למשרד עורכי דין טרכטנברג גולן, ניסיון רב בייצוג ספורטאים, וניסיון רב בשלל הפציעות הייחודיות
לפציעות ספורט. משרדנו מייצג שחקני כדורגל, כדורסל, כדוריד, ג'ודו, אתלטיקה וכו' בליגות השונות, ובכלל זה ספורטאים בכירים אשר נפצעו במסגרת פעילותם הספורטיבית.
משרדנו שם דגש על טיפול מקצועי, אישי ומהיר בתביעות ספורטאים והכל למען שיקומו המהיר של הספורטאי ומתן תנאים אופטימליים לשיקום וחזרה מהירה לפעילות. כמו-כן, משרדנו עובד מול יועצים פיזיותראפיים ורופאים מומחים מעולם הספורט, אשר מספקים לנו חוות דעת משפטיות וייעוץ שוטף.

אנשים רבים נפצעים בתאונות שנגרמות כתוצאה ממפגעים ברשות ציבורית או כתוצאה מרשלנות של גוף ציבורי. למשל תאונות כתוצאה ממדרגות לא תקינות, מדרכות בולטות ומשובשות, חוסר ת
אורה, מתקנים ציבוריים לא תקינים, החלקה מרצפה רטובה, פגיעה מעץ או תמרור שהתמוטט וכו'.
גם כשמדובר בתאונות שהתרחשו במקומות בבעלות פרטית המשמשים את הציבור הרחב כגון: מסעדות, בתי מלון, סופרמרקטים, קניונים, בריכות שחייה וכו', יהיה הנפגע זכאי לפיצוי.
תביעות של תאונות במקומות ציבוריים הינן תביעות לא פשוטות אשר מצריכות ידע וניסיון רב, שכן לפעמים קשה להוכיח מי הגורם האחראי לתאונה, אשר מצדו יכחיש את רשלנותו ואף את קרות התאונה. במקרה בו נפצעת במקום ציבורי עליך להתייעץ מיד עם עורך דין המומחה בתביעות מסוג זה, שכן ישנה חשיבות רבה לייעוץ משפטי ביחס לפעולות אשר על הנפגע לבצע מיד לאחר התאונה.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם