נייד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

פייסבוק

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

חברתנו מתמחה בשירותי אחזקת מבנים. החברה מספקת שירותי ניהול כוללים למבני ציבור, מבני תעשייה, מבני מסחר ומשרדים, מוסדות ציבור וממשל וכן מבני מגורים רגילים ורבי קומות (מגדלי יוקרה).

אנו עוסקים ניקיון ואחזקה וכמו כן חברתנו מעניקה פתרונות שירותי ניקיון למגזר העסקי והפרטי. שירותי ניקיון אלו כוללים בין היתר פתרונות למוסדות ציבוריים ,בנייני מגורים, מבנה משרדים, מפעלים וועדי בתים. אנו מספקים שירותי ניקיון באופן שוטף תוך שמירה על קשר אישי וישיר על מנת לספק רמת שירות גבוהה. העבודה מתבצעת על ידי עובדים אמינים ואחראים תוך מעקב של מערך מפקחים מקצועיים.

בעבר, היה צריך לדאוג רק לגנן ולמנקה. כיום הבתים מתוחכמים יותר – יש צורך בטיפול במעליות, אבטחה, מערכות במעגל סגור, תחזוקה וכדומה. ריבוי המשימות יקשו על ועד הבית לנהל אותן ועל כן רצוי ומומלץ לפנות לשירותי חברת ניהול ועד הבית שתנהל לכם את כל המשימות, על מנת לא לפגוע בערך הנכס ושכל המשימות יבוצעו במלואן.

כפי שכבר הזכרנו, בישראל בונים בתים רבי קומות, המשמעות היא שיש בניינים של שישים ושמונים דיירים וקשה להגיע לקונצנזוס מלא בין הדיירים. קשה לקבל החלטות ולקיים ישיבות עם כל הדיירים, ולכן מומלץ לפנות לחברה חיצונית, שהיא תבצע עבורכם את ההחלטות החשובות עבור הבניין שלכם.חברת ניהול ועד הבית מתמחה בבחירת ספקים מן השורה הראשונה עבורכם, ותחסוך מכם רמאויות ובזבוז זמן יקר.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם