נייד

SMS

הודעה

אימייל

שמירה לאנשי קשר

השוואת ריביות משכנתא ומיחזור משכנתא כולל מחשבון משכנתא מובנה לחישוב ההחזר החודשי, חישוב עמלות, ריבית וריבית אפקטיבית במגוון מסלולי המשכנתא המוצעים כיום בבנקים לרבות משכנתא בריבית קבועה, משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד, משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד, משכנתא בריבית משתנה צמודה לריבית הפריים ומשכנתא בריבית לייבור צמודה לדולר או לאירו.

משקי הבית בישראל מתמודדים כיום עם בעיה כבדה – משפחות רבות נקלעות למעגל שלילי של חובות וגירעון מצטבר, והדבר פוגע במצבן הכלכלי גם בטווח הארוך.
ייעוץ מקצועי וליווי כלכלי יסייעו למשפחות רבות בהתנהלות כלכלית נכונה, ובקבלת החלטות נבונות בנושאים כמו תקציב, חיסכון, פנסיה, דיור ומשכנתא ועוד.
התמחות כיועץ בכלכלת המשפחה מאפשרת מתן סיוע למשפחות רבות, למידה לשם קידום כלכלי אישי ומשפחתי, וכן כערוץ לפיתוח עסקי בתחום הייעוץ לכלכלת המשפחה.

בעלי עסקים רבים הזקוקים לפתרונות מימוניי לעסק, למשל הגדלת מסגרת האשראי, את עצמם נתקלים בסירוב וחוסר יכולת לקבל מענה הולם, דווקא בשעת הצורך. בנק הוא גוף פיננסי ורווחי המעוניין להשאר כזה. לכן הוא ירצה להקטין את סיכוניו ככל האפשר באמצעות דרישה לערבויות, שעבודים ובטחונות, כל זאת לצד קביעה של עמלות וריביות גבוהות.

מנגד עומד בעל העסק הזקוק לגיוס אשראי ונתון תחת לחץ רב. פעמים רבת אינו מפעיל שיקול דעת ונכנע לתכתיבי הבנקים. במקרה הגרוע יותר, הבנק סרב כליל לבקשתו.

גיוס אשראי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים מבנקים צריך להתבצע על ידי גורם מקצועי ובאמצעות שיטת עבודה המתבססת על היכרות המערכת הבנקאית והדרך הנכונה לגייס אשראי זה.

הפנייה באמצעות גורם מקצועי כוללת הסבר בהיר ומפורט של צרכי העסק, מציגה את הבטחונות הקיימים, מציגה תחזית עסקית לטווח הקרוב ובעיקר מסבירה כיצד ישפיע האשראי על תפקוד וביצועי העסק.

כשהצגת הבקשה מתנהלת באופן ברור, שקוף, עקבי ומקצועי, הליך גיוס אשראי לעסקים מבנקים הופך למהיר יותר, יעיל יותר ובמחירים אטרקטיביים הרבה יותר מאשר אם הייתם מנסים לגייס את האשראי בעצמכם.

אנו יודעים איך להשקיע בנדל"ן בארץ ובאילת בפרט. אצלנו יודעים שכל רכישה או מכירה של נכס נדל"ן עשוייה להוביל לרווח כספי ניכר, במידה ופועלים בצורה נבונה, או להפסד עצום של מאות אלפי שקלים ואף יותר במידה ופועלים ללא ידע וניסיון בתחום.

רבים שבויים באמונה כי הם מכירים את תחום הנדל"ן, כיוון שביצעו כבר פעולה אחת או שתיים בעבר, של מכירת דירה, רכישת דירה או השכרת דירה.

מתברר כי כל זה רחוק מלהספיק כדי לצבור מומחיות בתחום הנדל"ן.

היום כבר רבים יודעים, שלפני כל רכישה או מכירה של דירה להשקעה או כל נכס נדל"ן אחר, יש לבנות תוכנית כלכלית-נדל"נית מדוייקת וישימה, אשר תביא למיקסום פוטנציאל הרווחים, בדרך אחראית ושקולה, הלוקחת בחשבון את כל חוקי הבנקים למשכנתאות, חוקי המיסים והנדל"ן, חוקי המפקח על הבנקים והעלויות הכרוכות במהלך, כולל מקדמי ביטחון להתכנות שינוייים.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם