זועבי עוביידה,רו"ח (משפטן)

משרד זועבי עומר רואי חשבון

נייד

משרד

פקס

ווטסאפ

SMS

הודעה

לינקדאין

אימייל

וויז

שמירה לאנשי קשר

עם ניסיון של עשרות שנים, אנחנו מלווים עסקים רבים במגוון תחומים ויודעים לייצר פתרונות יצירתיים תוך שילוב חשיבה "מחוץ לקופסא". אנו רואים חשיבות רבה בהתאמת מערך מיסוי ומערך עסקי לפעילות שלכם.

הניסיון הרב בתפעול עסקים וניהולם מקנה לנו יכולת מיוחדת להציע פתרונות יצירתיים שמסונכרנים בצורה מצוינת עם דרישת רשויות המס.

שרותי הנהלת חשבונות-כיום נחשבת הנהלת החשבונות כאחד המרכיבים הקריטיים והחשובים ביותר בכל עסק אשר מעוניין להצליח ולהתקדם.

אין מחיר לביטחון שמקנה התנהלות כלכלית נכונה של העסק. עלות שירותי הנהלת חשבונות עסקיים אינם משמעותיים ביחס לתמורה המתקבלת.ביקורת דוחות כספיים,ייעוץ עסקי וייעוץ מס-ההתנהלות הכלכלית של העסק צריכה להתמודד עם אתגרים פנימיים וחיצוניים לעסק. ניתן לבצע פעולות רבות אשר יקדמו את העסק שלך בשני ההיבטים, אבל לא תמיד יש לך פנאי לזה, או את הידע הנדרש. ליווי מקצועי לוקח על עצמו את תפקיד הניהול הכלכלי של העסק שלך.

אנחנו מניחים שאתה מכיר את התחום העסקי או המקצועי היטב. אבל זה לא מספיק. על מנת לשלוט בעסק ולנווט אותו בזמן אמת אתה זקוק לכלים.

להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שתפו עם חבריכם